Wszystkie kategorie w dziale Kotleciarki

Najwyższej klasy kotleciarki dla profesjonalistów

Jeżeli zależy nam na tym, aby nasz lokal gastronomicznych funkcjonował sprawnie i szybko, to kluczowym elementem jest nie tylko wykwalifikowany personel, lecz także wyposażenie kuchni w innowacyjne urządzenia, maszyny i akcesoria gastronomiczne. Produktem, który z pewnością zasługuje na uwagę, są kotleciarki. Tego typu urządzenia zastosowanie znajdą w restauracjach, barach i jadłodajniach, szkołach i przedszkolach oraz w domach weselnych, firmach cateringowych i w innych punktach gastronomicznych, które stawiają na najwyższą jakość!

Czytaj więcej >

Do czego wykorzystuje się kotleciarki?

Kotleciarki to niepozorne urządzenia, które stanowią znaczącą pomoc podczas codziennego przygotowywania posiłków. Umożliwiają niezwykle dokładne i szybkie przygotowanie i ubijanie porcji mięsa, które następnie poddajemy obróbce termicznej. Kotleciarki sprawdzą się w przypadku wielu rodzajów mięsa jak m.in. filety drobiowe czy schab. Są uniwersalne, a dzięki specjalnym, wymiennym przystawkom, możemy modyfikować sposób ich ubijania, aby dostosować go do swoich potrzeb.

Czy warto zainwestować w kotleciarki?

Jeżeli każdego dnia w danym lokalu gastronomicznym są przygotowywane duże ilości potraw mięsnych, a nam zależy, aby jak najbardziej ułatwić pracę kucharzy i personelu pomocniczego, to inwestycja w kotleciarki jest najlepszym rozwiązaniem! Nasze urządzenia nie absorbują smaków i zapachów oraz są całkowicie bezpieczne (spełniają wszystkie normy, które dopuszczają je do kontaktu z żywnością). Kotleciarki z powodzeniem mogą być wykorzystywane również w gospodarstwach domowych, np. na imprezach okolicznościowych, które są organizowane dla większej liczby gości.

Kotleciarka w wielu różnych wariantach w asortymencie Gastromania.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem! Każda nasza kotleciarka spełni oczekiwania klientów poszukujących sprawnych, wydajnych i wytrzymałych urządzeń! Gdyby mieli Państwo pytania, to zapraszamy do kontaktu z zespołem Gastromania.pl. Z przyjemnością rozwiejemy wszystkie wątpliwości!