Cena netto:
174,25 zł 205,00 zł 205,00 zł
Cena brutto:
214,33 zł 252,15 zł 252,15 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Zestaw do ravioli | IMPERIA, T-IM317 - Opis:

Zestaw do ravioli wykonany ze stali nierdzewnej. Komplet trzech praktycznych blaszek, każda o innym kształcie oraz wałka, który sprawdzi się w każdej restauracji. Idealny do przygotowywania znanego na całym świecie dania włoskiego serwowanego w bistrach, bufetach i ekskluzywnych restauracjach. Zestaw do ravioli T-IM317 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednego zestawu.
Zestaw do ravioli | IMPERIA, T-IM317 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Zestaw do ravioli | IMPERIA, T-IM317 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny