Cena netto:
601,80 zł 708,00 zł 708,00 zł
Cena brutto:
740,21 zł 870,84 zł 870,84 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Przystawka do spaghetti do maszynek do makaronu | IMPERIA, T-IM097 - Opis:

Przystawka do spaghetti ze stali nierdzewnej. Pasuje do każdego modelu maszynki Imperia Restaurant. Pozwala stworzyć idealny makaron o odpowiedniej grubości i szerokości. Sprawdzi się w restauracjach, bistrach i knajpkach prowadzących kuchnie włoską. Przystawka do spaghetti T-IM097 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie profesjonalnego wyposażenia restauracyjnego i cateringowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Przystawka do spaghetti do maszynek do makaronu | IMPERIA, T-IM097 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Przystawka do spaghetti do maszynek do makaronu | IMPERIA, T-IM097 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny