Cena netto: 50,63 zł
Cena brutto: 62,27 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 95 mm
szerokość 21 mm
waga: 1 kg
ilość w komplecie: 700 szt.
kolor:
  • zielony
  • biały
  • pomarańczowy
cena za: komplet
kod EAN: 2010000029039

Łyżeczka do lodów, kompostowalna 9,5 cm, kremowa 1kg, około 700 szt PLA | ALCAS, BioHappy - Opis:

Ekologiczna łopatka kompostowalna do lodów 9,5 cm w kolorze kremowym pakowana w opakowaniach zbiorczych po ok. 700 sztuk (1 kg). Łyżeczka do lodów 088/1, produkcji włoskiej firmy Alcas jest w pełni kompostowalna a jej naturalna dezintegracja, może sama w sobie pomagać w rozwoju roślin i drzew. Kompostowalność to zdolność materiału do przekształcenia w kompost w procesie kompostowania. Dojrzały kompost przypomina żyzną glebę a jego bogactwo w substancje organiczne umożliwia stosowanie go jako nawóz. Produkt doskonały dla lodziarni, cukierni oraz innych punktów oferujących sprzedaż lodów do spożycia konsumenckiego. Cena za 1 opakowanie – ok. 700 szt. Łyżeczek.
Łyżeczka do lodów, kompostowalna 9,5 cm, kremowa 1kg, około 700 szt PLA | ALCAS, BioHappy - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Łyżeczka do lodów, kompostowalna 9,5 cm, kremowa 1kg, około 700 szt PLA | ALCAS, BioHappy - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny