Cena netto: 12,24 zł
Cena brutto: 15,06 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 210 mm
średnica: 6 mm
ilość w komplecie: 150 szt.
powierzchnia: satynowa
kolor: czarny
cena za: komplet
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powłoka: brak
kod EAN: 8011248042457

Słomki proste, biodegradowalne, 6x210 mm, czarne, 150 szt. PLA | ALCAS, BioHappy - Opis:

Ekologiczna słomka prosta 6x210 mm, biodegradowalna czarna z serii Bio Regida, pakowana w opakowaniach zbiorczych po 150 sztuk. Słomki do zimnych napojów i jogurtów 071/44, produkcji włoskiej firmy Alcas są w pełni kompostowalne a ich naturalna dezintegracja, może sama w sobie pomagać w rozwoju roślin i drzew. Kompostowalność to zdolność materiału do przekształcenia w kompost w procesie kompostowania. Dojrzały kompost przypomina żyzną glebę a jego bogactwo w substancje organiczne umożliwia stosowanie go jako nawóz. Słomki z bioplastiku są doskonałe dla lodziarni, cukierni, barów oraz innych punktów oferujących chłodne napoje do spożycia konsumenckiego. Cena za 150 szt. słomek. Zapytaj obsługi sklepu - możliwość kupna także na sztuki.
Słomki proste, biodegradowalne, 6x210 mm, czarne, 150 szt. PLA | ALCAS, BioHappy - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Słomki proste, biodegradowalne, 6x210 mm, czarne, 150 szt. PLA | ALCAS, BioHappy - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny