Cena netto:
24,49 zł 31,00 zł 31,00 zł
Cena brutto:
30,12 zł 38,13 zł 38,13 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 110 mm
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
kolor:
  • inox
  • czerwony

Nóż ząbkowany z zaokrąglanym czubkiem do pomidorów, czerwony 11 cm | VICTORINOX, Swiss Classic - Opis:

Nóż z ząbkowany z zaokrąglonym ostrzem, do pomidorów, szwajcarskiej marki Victorinox należący do linii Swiss Classic. Ostrze o długości 110 mm zostało wykonane ze stali nierdzewnej a rękojeść z wytrzymałego tworzywa sztucznego w czerwonym kolorze. Podczas tworzenia kolekcji Swiss Classic marki Victorinox pod uwagę wzięto każdy aspekt pracy w kuchni – od kluczowych czynności po najdrobniejsze detale. Szeroka, funkcjonalna kolekcja obejmuje lekkie, nadające się do mycia w zmywarce i sterylizacji (do 100°C) noże. Nadzwyczaj twarda walcowana stal nierdzewna użyta w doskonale zbalansowanej konstrukcji to gwarancja, że te wygodne noże podołają każdemu wyzwaniu. Nóż można myć w zmywarkach.
Nóż ząbkowany z zaokrąglanym czubkiem do pomidorów, czerwony 11 cm | VICTORINOX, Swiss Classic - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Nóż ząbkowany z zaokrąglanym czubkiem do pomidorów, czerwony 11 cm | VICTORINOX, Swiss Classic - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny