Cena netto:
141,08 zł 148,50 zł 148,50 zł
Cena brutto:
173,52 zł 182,66 zł 182,66 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 154 mm
szerokość 74 mm
wysokość 198 mm
zasilanie: gazowe
kod EAN: 8029859019614

Palnik do flambirowania - CANNELLOPRO | MARTELLATO, chef’s torch - Opis:

Palnik do flambirowania CANNELLOPRO włoskiej firmy Martellato, to produkt, którego cechą szczególną jest wszechstronność - karmelizuje cukier, ale również: flambiruje słodkie desery, opieka ser i warzywa. Palnik powstał z wysokiej jakości stali oraz tworzywa sztucznego. Pistolet do karmelizowania CANNELLOPRO zbudowany jest z zapalnika piezoelektrycznego, regulowanego płomienia palnika, blokady przed dziećmi, ergonomicznej rączki oraz pojemnika na gaz o pojemności 60 ml. Palnik sprawdzi się w profesjonalnych punktach cukierniczych, jak również w domowych kuchniach amatorów wypieków.
Palnik do flambirowania - CANNELLOPRO | MARTELLATO, chef’s torch - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Palnik do flambirowania - CANNELLOPRO | MARTELLATO, chef’s torch - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny