Cena netto:
14,73 zł 15,50 zł 15,50 zł
Cena brutto:
18,12 zł 19,07 zł 19,07 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 65 mm
pojemność: 3.5 l
rozmiar GN: GN 1/2 (325x265 mm)
materiał: polipropylen
kolor: półprzeźroczysty

Pojemnik z przezroczystego polipropylenu GN 1/2 65 mm | STALGAST, Standard - Opis:

Pojemnik gastronomiczny GN 1/2 marki Stalgast wykonany z półprzezroczystego polipropylenu. Produkt o długości 32,5 cm, szerokości 26,5 cm i wysokości 6,5 cm z pewnością znajdzie miejsce w każdej restauracji, punkcie gastronomicznym, hotelu, szpitalu, stołówce, firmie cateringowej oraz zakładzie masarskim i innych zakładach przetwórstwa żywności. Jedną z wielu zalet tego artykułu to jego odporność termiczna — jest w stanie wytrzymać temperatury z zakresu od -5 do nawet +700 stopni Celsjusza. Pojemnik o rozmiarze GN 1/2 daje możliwość stosowania pokryw z polipropylenu. Dzięki tym cechom będziesz cieszył się tym produktem przez bardzo długi czas. Z artykułu o pojemności 3,5 l z chęcią będzie korzystał każdy pracownik firm gastronomicznych, szef kuchni czy kucharz. Pojemnika nie należy stosować w piecach konwekcyjno-parowych i bemarach. Odpowiedni do sztaplowania. Nie należy myć w zmywarkach.
Pojemnik z przezroczystego polipropylenu GN 1/2 65 mm | STALGAST, Standard - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Pojemnik z przezroczystego polipropylenu GN 1/2 65 mm | STALGAST, Standard - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny