Cena netto:
155,20 zł 194,00 zł 194,00 zł
Cena brutto:
190,90 zł 238,62 zł 238,62 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 12 mm
rozmiar GN: GN 1/1 (530x325 mm)
materiał:
  • aluminium
  • silikon
powierzchnia: perforowana

Aluminiowa blacha mikroperforowana z powłoką silikonową GN 1/1 | UNOX, FORO.SILICO - Opis:

Aluminiowa blacha mikroperforowana z powłoką silikonową GN 1/1 FORO.SILICO TG975 zaprojektowana przez Unox do pieczenia croissantów, mrożonego chleba, ciastek duńskich i wypieków cukierniczych. Blacha z aluminium pokryta silikonem jest odporna na wysokie temperatury i idealnie nadaje się do produktów pokrytych cukrem - jest odporna na przywieranie i klejenie się produktów do jej powierzchni. Perforowana powierzchnia, pozwala to na równomierne rozprowadzenie ciepła i cyrkulację powietrza, co dodatkowo zapobiega przywieraniu produktów do powierzchni blachy, a jednocześnie zapewnia równomierny wypiek i chrupkość ciastek pokrytych cukrem.
Aluminiowa blacha mikroperforowana z powłoką silikonową GN 1/1 | UNOX, FORO.SILICO - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Aluminiowa blacha mikroperforowana z powłoką silikonową GN 1/1 | UNOX, FORO.SILICO - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny