Cena netto:
53,35 zł 55,00 zł 55,00 zł
Cena brutto:
65,62 zł 67,65 zł 67,65 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
rozmiar GN: GN 1/1 (530x325 mm)
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: satynowa
uszczelka: nie
wycięcie na uchwyty: tak
wycięcie na łyżkę: nie
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
kod EAN: 8711369817810

Pokrywa ze stali nierdzewnej z wycięciem na uchwyty do pojemników GN 1/1 | HENDI, Budget Line - Opis:

Wieko z wycięciem na uchwyty na pojemniki GN 1/1 o numerze katalogowym 817810, z serii Budget Line oferującej wysoką jakość w niskiej cenie, produkcji znanej i cenionej przez profesjonalistów oraz szefów kuchni na całym świecie firmy Hendi, oferującej kompleksowe wyposażenie gastronomiczne. Wykonane zostało z najwyższej jakości. Posiada zaokrąglone brzegi, które umożliwiają jego piętrowanie oraz ułatwiają zachowanie go w czystości. Nadaje się do używania w piecach konwekcyjnych, bemarach, podgrzewaczach oraz lodówkach. Pokrywka Hendi 817810 może być zmywana w zmywarkach. Stanowi ekonomiczne rozwiązanie dla każdej restauracji, jadłodajni czy stołówki.
Pokrywa ze stali nierdzewnej z wycięciem na uchwyty do pojemników GN 1/1 | HENDI, Budget Line - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Pokrywa ze stali nierdzewnej z wycięciem na uchwyty do pojemników GN 1/1 | HENDI, Budget Line - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny