Cena netto:
7,47 zł 7,70 zł 7,70 zł
Cena brutto:
9,19 zł 9,47 zł 9,47 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
rozmiar GN: GN 1/9 (176x108 mm)
materiał: polipropylen
kolor: biały
uszczelka: nie
wycięcie na uchwyty: nie
wycięcie na łyżkę: nie
kod EAN: 8711369880654

Pokrywka z polipropylenu do pojemników GN 1/9 | HENDI, Profi Line - Opis:

Polipropylenowa pokrywka do pojemników GN 1/9, znanego i cenionego na całym świecie producenta profesjonalnego wyposażenia dla gastronomii Hendi, z serii Profi Line, o numerze katalogowym 880654. Wykonana w całości z wysokiej jakości przezroczystego polipropylenu. Posiada łagodne krawędzie pomagające utrzymać czystość oraz solidnie wzmocnione narożniki zapewniające stabilność. Pokrywki Hendi 880654 mogą być używane w temperaturach od -40 stopni Celsjusza do 80 stopni Celsjusza, dzięki czemu znajdują swoje zastosowanie w kuchenkach mikrofalowych, bemarach a także w lodówkach. Produkt sprawdzi się doskonale w każdym typie kuchni - od tej domowej, aż po kuchnie profesjonalne gastronomiczne.
Pokrywka z polipropylenu do pojemników GN 1/9 | HENDI, Profi Line - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Pokrywka z polipropylenu do pojemników GN 1/9 | HENDI, Profi Line - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny