Cena netto:
6,86 zł 7,00 zł 7,00 zł
Cena brutto:
8,44 zł 8,61 zł 8,61 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
rozmiar GN: GN 1/4 (265x162 mm)
materiał: poliwęglan
kolor: biały

Pokrywka z białego poliwęglanu GN 1/4 | STALGAST, Standard - Opis:

Pokrywa do pojemników GN 1/4 wykonana z białego polipropylenu nie absorbującego smaków ani zapachów. Pasuje do pojemników marki Stalgast o rozmiarze GN 1/4. Polecana do wszystkich zastosowań w temperaturze od -40°C do +99°C. Łatwa w utrzymaniu czystości. Wraz z pojemnikiem znajdzie zastosowanie w kuchniach restauracyjnych, hotelowych, cateringu i w wielu innych punktach gastronomicznych. Nie stosować w bemarach i piecach konwekcyjno-parowych. Odpowiednia do sztaplowania, używania w kuchenkach mikrofalowych i mycia w zmywarkach.
Pokrywka z białego poliwęglanu GN 1/4 | STALGAST, Standard - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Pokrywka z białego poliwęglanu GN 1/4 | STALGAST, Standard - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny