Nowość Promocja

Pokrywa z tworzywa sztucznego, 18x11 cm | APS, Frida

84968


 • 22,76 zł z VAT 18,51 zł bez VAT 18,23 zł z VAT 14,81 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  18,23 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 180 mm
szerokość 110 mm
wysokość 25 mm
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: przeźroczysty

Pokrywa z tworzywa sztucznego, 18x11 cm | APS, Frida - Opis

Prostokątna pokrywa wykonana z tworzywa sztucznego o wymiarach 18×11 cm. Pasuje np. do produktów o numerach katalogowych: 84556, 84555. Chroni żywność przed wysuszeniem i owadami. Pokrywy można sztaplować i myć w zmywarkach.

Pokrywa z tworzywa sztucznego, 18x11 cm | APS, Frida - Opinie klientów

Pokrywa z tworzywa sztucznego, 18x11 cm | APS, Frida - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Pokrywa z tworzywa sztucznego, 18x11 cm | APS, Frida - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować