Nowość Promocja

Pokrywa z tworzywa sztucznego o średnicy 16 cm | APS, Frida

84964


  • 20,50 zł z VAT 16,66 zł bez VAT 16,38 zł z VAT 13,33 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 25 mm
średnica 160 mm
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: przeźroczysty
kształt: okrągły

Pokrywa z tworzywa sztucznego o średnicy 16 cm | APS, Frida - Opis

Okrągła pokrywa wykonana z tworzywa sztucznego o średnicy 16 cm. Pasuje np. do produktów o numerach katalogowych: 84607, 84608. Chroni żywność przed wysuszeniem i owadami. Pokrywy można sztaplować i myć w zmywarkach.

Pokrywa z tworzywa sztucznego o średnicy 16 cm | APS, Frida - Opinie klientów

Pokrywa z tworzywa sztucznego o średnicy 16 cm | APS, Frida - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Pokrywa z tworzywa sztucznego o średnicy 16 cm | APS, Frida - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.