Cena netto:
38,07 zł 40,05 zł 40,05 zł
Cena brutto:
46,83 zł 49,26 zł 49,26 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 60 mm
materiał: tworzywo sztuczne
kod EAN: 8029859012349

Wałek do strudli - 6 cm - RPS6 | MARTELLATO, Cutting Docker - Opis:

Wałek do strudli RPS6 innowacyjnej, włoskiej firmy Martellato został stworzony z najwyższej jakości tworzywa, które może być czyszczone w zmywarce. Wałek nadaje się do nacinania powierzchni ciast np. strudli, rolad czy bułeczek. Ergonomiczna budowa produktu zapewnia szybkie i równomierne nacinanie, co ułatwia pracę zarówno domowych amatorów słodkich wypieków, jak również profesjonalistów. Wykrawacz grzebyczków RPS6 w rozmiarze 6 cm nadaje się również do wykonywania równoległych nacięć na brzegach pieczywa, pasztecików lub ciastek.
Wałek do strudli - 6 cm - RPS6 | MARTELLATO, Cutting Docker - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Wałek do strudli - 6 cm - RPS6 | MARTELLATO, Cutting Docker - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny