Cena netto:
256,10 zł 269,55 zł 269,55 zł
Cena brutto:
315,00 zł 331,55 zł 331,55 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 120 mm
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
kod EAN: 8029859031388

Wałek nierdzewny do nacinania ciasta w kratkę - 12 cm - RPL12INOX | MARTELLATO, Cutting Docker - Opis:

Wałek do nacinania ciasta w kratkę RPL12INOX to produkt innowacyjnej, włoskiej firmy Martellato, który znajdzie swoje zastosowanie w cukierniach, punktach gastronomicznych oraz domowych kuchniach. Wałek wykonany został z najlepszej jakości stali nierdzewnej, aby zapewnić mu wytrzymałość, ergonomiczność oraz możliwość czyszczenia w zmywarce. Wałek cukierniczy do nacinania kratki RPL12INOX o długości 12 cm idealnie sprawdzi się przy wykonywaniu wzoru kratki na wcześniej rozwałkowanym cieście. Już kilka ruchów wałkiem umożliwia zrobienie kratki na całej powierzchni ciasta. Może również służyć do dekoracji.
Wałek nierdzewny do nacinania ciasta w kratkę - 12 cm - RPL12INOX | MARTELLATO, Cutting Docker - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Wałek nierdzewny do nacinania ciasta w kratkę - 12 cm - RPL12INOX | MARTELLATO, Cutting Docker - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny