Cena netto:
350,15 zł 368,55 zł 368,55 zł
Cena brutto:
430,68 zł 453,32 zł 453,32 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 120 mm
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
kod EAN: 8029859031371

Wałek nierdzewny do nakłuwania ciasta - 12 cm - RFP12INOX | MARTELLATO, Cutting Docker - Opis:

Wałek do nakłuwania ciasta RFP12INOX to produkt innowacyjnej, włoskiej firmy Martellato, który znajdzie swoje zastosowanie w cukierniach, punktach gastronomicznych oraz domowych kuchniach. Rączka wałka wykonana została z najlepszej jakości tworzywa sztucznego, sam wałek został wykonany ze stali nierdzewnej, aby zapewnić mu wytrzymałość, ergonomiczność oraz możliwość czyszczenia w zmywarce. Wałek cukierniczy do dziurkowania RFP12INOX o długości 12 cm idealnie sprawdzi się przy nakłuwania ciasta, szczególnie ciasta kruchego, które to ulega wybrzuszeniu. Nakłuwanie zapobiega spływaniu nadzienia i nieestetycznym efektom. Już kilka ruchów wałkiem umożliwia nakłucie całej powierzchni ciasta. Może również służyć do dekoracji.
Wałek nierdzewny do nakłuwania ciasta - 12 cm - RFP12INOX | MARTELLATO, Cutting Docker - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Wałek nierdzewny do nakłuwania ciasta - 12 cm - RFP12INOX | MARTELLATO, Cutting Docker - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny