Cena netto:
170,46 zł 227,25 zł 227,25 zł
Cena brutto:
209,67 zł 279,52 zł 279,52 zł
Dostępność: 30 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 110 mm
średnica: 240 mm
pojemność: 4.5 l
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Rondel płytki z satynowanej stali nierdzewnej 4,5 l | CONTACTO, Seria 2100 - Opis:

Rondel płytki o pojemności 4,5 l, wysokości 11 cm, średnicy 24 cm oraz indeksie 2108/240* ze satynowej stali nierdzewnej o grubości 0,8 mm, niemieckiej firmy Contacto - wiodącego producenta oraz importera wysokiej jakości artykułów gastronomicznych. Naczynie doskonale sprawdzi się w jadłodajniach, hotelach, restauracjach, ale również i w domowej kuchni. Wykonana ze stali nierdzewnej podstawa o grubości 7 mm typu sandwich, z aluminiowym rdzeniem, magazynuje i równomiernie rozprowadza ciepło po powierzchni dna rondla, co zmniejsza prawdopodobieństwo przypalenia dania, a dodatkowo umożliwia wykorzystanie naczynia na każdym rodzaju palnika - także na płycie indukcyjnej. Odpowiedniej długości uchwyt z otworem do zawieszenia zapewnia dobre chłodzenie i bezpieczeństwo podczas użytkowania, a specjalnie wyprofilowane ranty ułatwiają nalewanie.

Nierdzewny, płytki rondel na indukcję Contacto, o indeksie 2108/240, przystosowany jest do mycia w specjalistycznych zmywarkach przemysłowych oraz do użytku na profesjonalnych kuchniach indukcyjnych dla gastronomii. Produkt zaleca się czyścić detergentami i szczotkami przeznaczonymi do stali szlachetnej. Producent przypomina, aby nigdy nie stawiać pustego naczynia na włączonej płycie grzejnej.
Rondel płytki z satynowanej stali nierdzewnej 4,5 l | CONTACTO, Seria 2100 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Rondel płytki z satynowanej stali nierdzewnej 4,5 l | CONTACTO, Seria 2100 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny