Promocja
Bestseller
Cena netto:
4,31 zł 4,40 zł 4,40 zł
Cena brutto:
5,30 zł 5,41 zł 5,41 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 218 mm
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: polerowana
cena za: sztukę
gatunek stali nierdzewnej: 18/0

Widelec stołowy 218 mm | STALGAST, Turia - Opis:

Widelec stołowy o długości 218 mm marki Stalgast z kolekcji Turia. Tradycyjny, prosty kształt, stal nierdzewna 18/0 i przystępna cena sprawiają, że sztuce z linii Turia są skierowane do restauracji, szkół, stołówek i wszelakich lokali gastronomicznych, i cateringowych. Świetnie znajdzie zastosowanie w gospodarstwie domowym. Cena prezentowana na sklepie dotyczy 1 sztuki. Sprzedawany wyłącznie w opakowaniach zbiorczych: 12 sztuk. Sztućce z linii Turia można myć w zmywarkach.
Widelec stołowy 218 mm | STALGAST, Turia - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Widelec stołowy 218 mm | STALGAST, Turia - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny