Cena netto:
180,32 zł 185,90 zł 185,90 zł
Cena brutto:
221,79 zł 228,66 zł 228,66 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.5 l
materiał: aluminium
powierzchnia: satynowa
kolor: żółty
cena za: komplet
powłoka: brak
kod EAN: 8711369975855

Syfon do bitej śmietany 0,5 l, żółty | HENDI, Kurt Scheller Edition - Opis:

Syfon do bitej śmietany z serii Kurt Scheller Edition, o numerze katalogowym 975855, produkcji znanej i cenionej przez profesjonalistów na całym świecie firmy Hendi, oferującej kompleksowe wyposażenie gastronomii i kuchni, o pojemności 0,5 litra. Wykonany został w całości z najwyższej jakości aluminium, o wysokiej odporności na zarysowania, wgniecenia czy inne uszkodzenia mechaniczne, ale także na wysokie temperatury. Posiada obudowę zewnętrzną w kolorze żółtym, dzięki czemu pięknie będzie się prezentował w każdej kuchni. W zestawie z syfonem Hendi 975855 znajdują się również trzy końcówki o różnych kształtach oraz wycior do czyszczenia. Urządzenie przeznaczone jest do użytku z nabojami N2O. Nie nadaje się do mycia w zmywarkach. Doskonale sprawdzi się w każdej cukierni, lodziarni czy kawiarni.
Syfon do bitej śmietany 0,5 l, żółty | HENDI, Kurt Scheller Edition - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Syfon do bitej śmietany 0,5 l, żółty | HENDI, Kurt Scheller Edition - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny