Tarcze do wiórków dla profesjonalnej gastronomii

Tarcze do wiórków to niewielkie akcesoria gastronomiczne, które są wykorzystywane w profesjonalnych szatkownicach. W asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl są dostępne wysokiej klasy tarcze, które znajdą zastosowanie w restauracjach, barach, stołówkach i jadłodajniach, hotelach, szpitalach, szkołach i przedszkolach, firmach cateringowych oraz w innych lokalach i punktach gastronomicznych.

Modele, które znajdują się w tej kategorii produktowej, idealnie sprawdzą się do cięcia wiórków. Przy ich pomocy z łatwością poszatkujemy kapustę, ziemniaki, buraczki, marchewkę oraz inne warzywa. Urządzenia są bardzo wydajne i pracują w szybkim tempie, co znacząco usprawnia wykonywanie codziennych obowiązków przez kucharzy i personel pomocniczy.

Czytaj więcej >

Jakie tarcze do wiórków są dostępne w naszym asortymencie?

Tarcze do wiórków, które oferujemy, są dostępne w wielu ciekawych wariantach. Większość modeli została wykonana ze stali nierdzewnej, która ma właściwości antykorozyjne i jest bardzo często wykorzystywana w branży gastronomicznej. Cechują ją nie tylko wysoka odporność na działanie wysokich temperatur, wodę oraz inne czynniki zewnętrzne, lecz także na urazy mechaniczne – zarysowania i wgniecenia.

W zależności od wybranego modelu mamy możliwość uzyskania wiórek o różnej wielkości. Szczególnie popularne są tarcze do wiórków, które umożliwiają przygotowanie wiórek o grubości 4 mm, 5 mm i 7 mm. W ofercie dostępne są również akcesoria oferujące przygotowanie wiórków o grubości 1,5 mm.

Gdzie kupią Państwo trwałe i wytrzymałe tarcze do wiórków?

Tarcze do wiórków, które posłużą przez lata i z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, są dostępne w asortymencie Gastromania.pl w wyjątkowo atrakcyjnej ofercie cenowej! To jednak nie wszystko, co możemy zaoferować naszym klientom! Na szczególną uwagę zasługują również tarcze do kostek, tarcze do plastrów, tarcze do słupków i tarcze do frytek. Produkty można kupić zarówno pojedynczo, jak i w zestawie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, a w razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Życzmy udanych zakupów!