Profesjonalne tarcze do szatkownic do warzyw

Tarcze do szatkownic do warzyw to kluczowe elementy wyposażenia każdej szatkownicy gastronomicznej. Te akcesoria umożliwiają krojenie i siekanie warzyw – w różnych formach i kształtach. To, jaki kształt otrzymamy, jest całkowicie uzależnione od posiadanej przez nas tarczy. W naszym sklepie internetowym Gastromania.pl znajdą Państwo przeróżne tarcze do szatkownic, jak między innymi: tarcze do kostek, tarcze do plastrów, tarcze do słupków, tarcze do wiórków, czy tarcze do frytek.

Czytaj więcej >

Tarcze do szatkownic

Poza pojedynczymi rodzajami tarcz do szatkownic, oferujemy również gotowe zestawy tarcz – od znanych i cenionych producentów. Poza klasycznymi tarczami – do krojenia i siekania, posiadamy także profesjonalne tarcze , które umożliwiają przygotowanie puree ziemniaczanego. Ciekawym gadżetem, który również znajdą Państwo w naszej ofercie, są stojaki na tarcze do szatkownic do warzyw. Te akcesoria umożliwiają całkowicie bezpieczne i sterylne przechowywanie tarcz – bez ryzyka, że ostrze ulegnie uszkodzeniu.

Tarcze do szatkownic do warzyw

Gastromania.pl współpracuje z najlepszymi producentami na rynku, którzy oferują urządzenia, akcesoria i gadżety – najwyższej jakości. Jest to między innymi firma: STALGAST, ROBOT COUPE, BARTSCHER, HENDI, REDFOX, czy SAMMIC. Jeśli zainteresowały Państwa nasze tarcze do szatkownic do warzyw, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą! W razie jakichkolwiek pytań – prosimy o kontakt telefoniczny z naszym zespołem!