Profesjonalne tarcze do plastrów

Tarcze do plastrów to wysokiej klasy elementy, które wykorzystuje się do szatkownic do warzyw. Dzięki tym akcesoriom można precyzyjnie i dokładnie cięć plastry o różnej grubości – w zależności od wybranego metalu. Tarcze do plastrów idealnie sprawdzą się m.in. do cięcia ogórków, cukinii, bakłażana itp. Artykuły zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest gwarancją trwałości i niezawodności. Jest odporna nie tylko na korozję (stopniowe niszczenie materiałów wskutek działania czynników zewnętrznych, np. wody czy wysokiej temperatury), lecz także na uszkodzenia mechaniczne Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy zawsze stawiają na jakość premium! Oferta jest skierowana zarówno do klientów profesjonalnych, jak i indywidualnych.

Tarcza do plastrów do profesjonalnej gastronomii

Tarcza do plastrów z naszego sklepu jest dostępna w kilku wariantach. Poszczególne produkty różnią się gatunkiem wykorzystanej stali nierdzewnej i innych materiałów, wysokością, średnicą oraz wagą. Najpopularniejsze i najczęściej wybierane tarcze pozwalają ciąć na plastry o grubości: 1 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 6 mm, 8 mm oraz 10 mm. Gastromania.pl to sklep, który stawia na najwyższą jakość, dlatego od początku naszej działalności współpracujemy z najlepszymi producentami z Polski i ze świata. Są to m.in.: firma: STALGAST, ROBOT COUPE, BARTSCHER, HENDI, SPOMASZ NAKŁO, RM GASTRO, REDFOX oraz SAMMIC. Zapraszamy do przyjrzenia się całemu asortymentowi, który dla Państwa przygotowaliśmy!

Czytaj więcej >

Tarcze do plastrów w asortymencie sklepu internetowego Gastromania.pl!

W naszej ofercie dostępne są nie tylko tarcze do plastrów, lecz także inne wysokiej klasy urządzenia, akcesoria, meble i gadżety przeznaczone do profesjonalnej gastronomii. Jeżeli w naszym asortymencie nie ma produktu, którego Państwo szukają, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym zespołem. Z przyjemnością znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie!