Nowość Promocja

Kuwertura biała czekoladowa White Nuit Blanche 37%, 1,5 kg torba | CARMA, CHW-N153NUBLE6-Z71

CHW-N153NUBLE6-Z71


 • 144,97 zł z VAT 117,86 zł bez VAT 137,72 zł z VAT 111,97 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  137,72 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 10 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

waga 1.5 kg
cena za: sztukę

Kuwertura biała czekoladowa White Nuit Blanche 37%, 1,5 kg torba | CARMA, CHW-N153NUBLE6-Z71 - Opis

Szwajcarska biała czekoladowa kuwertura White Nuit Blanche 37%, 1,5 kg torba CHW-N153NUBLE6-Z71 to czysto biała kuwertura, która łączy szwajcarskie mleko i śmietankę z specjalnie wyselekcjonowanym masłem kakaowym nadającym jej wyjątkowa kremowość i słodycz, niska zawartość cukru i długotrwałe nuty waniliowe. Idealna do dekoracji i wizualnie ekscytujących wyrobów. Szczególnie polecana do zachwycających kreacji z najczarniejszą czekoladą na rynku: Black Zabuye. Zawartość masła kakaowego: 39,3%.

Kuwertura biała czekoladowa White Nuit Blanche 37%, 1,5 kg torba | CARMA, CHW-N153NUBLE6-Z71 - Opinie klientów

Kuwertura biała czekoladowa White Nuit Blanche 37%, 1,5 kg torba | CARMA, CHW-N153NUBLE6-Z71 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Kuwertura biała czekoladowa White Nuit Blanche 37%, 1,5 kg torba | CARMA, CHW-N153NUBLE6-Z71 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować