Kuwertura ciemna czekoladowa Black Zabuye 83%, 1,5 kg torba | CARMA, CHD-N199BLZAE6-Z71

CHD-N199BLZAE6-Z71


  • 145,39 zł z VAT 126,43 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 10 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

waga 1.5 kg
cena za: sztukę

Kuwertura ciemna czekoladowa Black Zabuye 83%, 1,5 kg torba | CARMA, CHD-N199BLZAE6-Z71 - Opis

Szwajcarska ciemna czekoladowa kuwertura Black Zabuye 83%, 1,5 kg torba to najczarniejsza czekolada na rynku, która pozwala na uwolnienie Twojej kreatywności i tworzenie przepięknych aplikacji. Kolor idealnie pasuje do profilu smakowego: lekko cierpki smak z gorzkimi nutami smakowymi i gładkim wykończeniem. Czarna kuwertura Black Zabuye jest idealna do pralin, deserów, ciast, przystawek, petits fours i verrines. Szczególnie polecana do zachwycających kreacji z najbielszą czekoladą na rynku: White Nuit Blanche. Zawartość masła kakaowego: 44%.

Kuwertura ciemna czekoladowa Black Zabuye 83%, 1,5 kg torba | CARMA, CHD-N199BLZAE6-Z71 - Opinie klientów

Kuwertura ciemna czekoladowa Black Zabuye 83%, 1,5 kg torba | CARMA, CHD-N199BLZAE6-Z71 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Kuwertura ciemna czekoladowa Black Zabuye 83%, 1,5 kg torba | CARMA, CHD-N199BLZAE6-Z71 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować