Nowość Promocja

Kuwertura mleczna czekoladowa Milk Claire 33%, 5 kg torba | CARMA, CHM-P007CLARE6-Z72

CHM-P007CLARE6-Z72


 • 465,64 zł z VAT 378,57 zł bez VAT 442,36 zł z VAT 359,64 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  442,36 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 10 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

waga 5 kg
cena za: sztukę

Kuwertura mleczna czekoladowa Milk Claire 33%, 5 kg torba | CARMA, CHM-P007CLARE6-Z72 - Opis

Szwajcarska mleczna czekoladowa kuwertura Milk Claire 33%, 5 kg torba CHM-P007CLARE6-Z72 to unikatowa czekolada alpejska, ukoronowana tytułem “Najlepsza Mleczna Kuwertura na Świecie” przez Akademię Maestri Pasticceri Italiani. Łączy smak szwajcarskiego mleka z delikatnymi nutami karmelu i słodu oraz gładkość i delikatną teksturę. Gładko topiąca się czekolada o pięknie delikatnej konsystencji zawierająca naturalną wanilię. Zawartość masła kakaowego: 31%.

Kuwertura mleczna czekoladowa Milk Claire 33%, 5 kg torba | CARMA, CHM-P007CLARE6-Z72 - Opinie klientów

Kuwertura mleczna czekoladowa Milk Claire 33%, 5 kg torba | CARMA, CHM-P007CLARE6-Z72 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Kuwertura mleczna czekoladowa Milk Claire 33%, 5 kg torba | CARMA, CHM-P007CLARE6-Z72 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Kuwertura mleczna czekoladowa Milk Claire 33%, 5 kg torba | CARMA, CHM-P007CLARE6-Z72