Cena netto:
5,34 zł 5,50 zł 5,50 zł
Cena brutto:
6,57 zł 6,77 zł 6,77 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 190 mm
średnica: 65 mm
pojemność: 0.3 l
materiał: polietylen
kolor: przeźroczysty
kod EAN: 8711369558386

Dozownik do zimnych sosów, przezroczysty 0,3 l | HENDI, Easy Squeeze - Opis:

Profesjonalny dyspenser do sosów Easy Squeeze, znanego i cenionego przez szefów kuchni na całym świecie producenta wyposażenia gastronomicznego Hendi, o numerze katalogowym 558386, wysokości 19 centymetrów, średnicy 6.5 centymetrów i pojemności 0.3 litra. Pojemnik wykonany został w całości wykonany z bezpiecznego i wytrzymałego polietylenu w kolorze przezroczystym. Posiada wygodną w użyciu zatyczkę, która dodatkowo pomaga zachować świeżość sosów. Doskonale sprawdzi się w małych oraz dużych restauracjach, kawiarniach czy barach szybkiej obsługi. Nadaje się do mycia w zmywarce.
Dozownik do zimnych sosów, przezroczysty 0,3 l | HENDI, Easy Squeeze - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Dozownik do zimnych sosów, przezroczysty 0,3 l | HENDI, Easy Squeeze - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny