Profesjonalne pokrywy do garnków – bogata oferta, atrakcyjne ceny!

Nasz asortyment obejmuje szeroką ofertę pokryw oraz pokrywek ze stali nierdzewnej i szklanych do profesjonalnych garnków dla gastronomii. Są to akcesoria niezastąpione, które w kuchni mają szereg zastosowań. Stanowią przede wszystkim świetne zabezpieczenie, gdyż zapewniają skuteczną ochronę przed zabrudzeniami, które mogłyby pojawić się w trakcie przygotowywania potraw. Idealnie sprawdzą się również wtedy, gdy konieczne jest przyspieszenie procesu gotowania wody, jak również do duszenia potraw, które muszą być stale utrzymywane w bardzo wysokiej temperaturze. Nasze pokrywy do garnków są po prostu niezawodne!

Nasz sklep internetowy został stworzony z myślą o profesjonalistach, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań do swojej kuchni. Nasze produkty są trwałe, wytrzymałe i spełniają wszystkie normy, dzięki czemu mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością i produktami spożywczymi. Zawsze stawiamy na dobro naszych klientów i od kilkunastu lat tworzymy polską gastronomię.

Czytaj więcej >

Jakie pokrywki do garnków są dostępne w asortymencie naszego sklepu?

W naszej ofercie dostępne są zarówno pokrywki do garnków wykonane ze stali nierdzewnej, jak i modele szklane. Każdy z tych produktów ma inne zalety, a my oferujemy je w wielu wariantach. Poszczególne modele różnią się m.in. rodzajem zastosowanej powierzchni (satynowa lub polerowana), materiałem (stal nierdzewna, aluminium, pyrex, mosiądz) oraz oczywiście średnicą, która jest w przedziale od 85 do 600 mm.

Dzięki współpracy z renomowanymi producentami jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych produktów i wiemy, że z pewnością spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. W naszym sklepie dostępne są pokrywki do garnków, które zostały wyprodukowane m.in. przez firmy: STALGAST, CONTACTO, TOM-GAST, REDFOX czy CHEF DE CUISINE.

Pokrywy do garnków szklane czy metalowe? Które produkty wybrać?

Nie będzie to dużym zaskoczeniem, jeśli napiszemy, że pomieszczenie kuchenne warto wyposażyć zarówno w jeden, jak i drugi model. Pokrywy do garnków wykonane ze stali nierdzewnej oferują przede wszystkim właściwości antykorozyjne, a to oznacza, że są odporne na działanie wody, środków chemicznych, wysokich i niskich temperatur oraz inne czynniki zewnętrzne. Są to również akcesoria niezwykle trwałe – odporne na urazy mechaniczne, upadki z dużej wysokości oraz inne uszkodzenia.

Z kolei pokrywki do garnków, które wykonano ze szkła, są transparentne, dzięki czemu mamy możliwość obserwacji potrawy – bez konieczności ich podnoszenia. Dodatkowo te produkty bardzo łatwo utrzymać w czystości, a większość została dodatkowo wyposażona w dziurkę do odprowadzania pary, co pozwala kontrolować proces gotowania. Szklane pokrywki są również cięższe od tych ze stali nierdzewnej, dlatego idealnie przylegają do garnka i są bezpieczne w użyciu.

Wysokiej klasy pokrywki do garnków dostępne w sklepie Gastromania.pl

Każdy model – zarówno szklany, jak i ze stali nierdzewnej – wyposażono w ergonomiczny uchwyt, który stabilnie leży w dłoni i pozwala na bezpieczne korzystanie z pokrywki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem, a w razie pytań pozostajemy do dyspozycji.