Cena netto:
56,98 zł 58,74 zł 58,74 zł
Cena brutto:
70,09 zł 72,25 zł 72,25 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 100 mm
średnica: 89 mm
pojemność: 0.38 l
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: szkło
cena za: komplet

Szklanka niska 0,38 l, komplet 6 szt. | ARCOROC, New York - Opis:

Szklanka o pojemności 380 ml marki Arcoroc z linii New York i numerze katalogowym L7334. Wykonana została z wysokiej jakości hartowanego szkła Kwarx – wyjątkowo transparentnego, trzykrotnie bardziej odpornego na stłuczenia i wstrząsy mechaniczne. Nowoczesna technologia wykończenia krawędzi szkła. Szklanka niska skierowana jest do restauracji, hoteli, kawiarni, pubów oraz innych profesjonalnych lokali gastronomicznych a jej wykonanie bezkompromisowo sprosta wszelkim warunkom w zakresie stylu i dobrego smaku. Sprawdzi się nie tylko jako naczynie do serwowania napojów ale również deserów. Idealna na prezent. Szklanki są sprzedawane w opakowaniach po 6 sztuk. Prezentowana cena dotyczy 1 sztuki. Można myć w zmywarkach i sztaplować.
Szklanka niska 0,38 l, komplet 6 szt. | ARCOROC, New York - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szklanka niska 0,38 l, komplet 6 szt. | ARCOROC, New York - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny