Cena netto:
59,04 zł 65,60 zł 65,60 zł
Cena brutto:
72,62 zł 80,69 zł 80,69 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 70 mm
waga: 0.14 kg
materiał:
  • aluminium
  • guma
kolor: czerwony

Czerwony uchwyt do tampera 7 cm | BAREQ, T-JF24C - Opis:

Czerwony uchwyt do Tampera o wysokości 7 cm marki BarEq jest wykonana z aluminium lakierowanego proszkowo. BarEq to marka oferująca specjalistyczne wyposażenia barów oraz kawiarni, które sprawdzą się również w użytku domowym. Bariści wykorzystują różne metody ubijania zmielonej kawy, jedni wyrównują jej poziom korzystając jedynie z wagi samego tampera, a drudzy wykorzystując nacisk. W każdym lokalu gastronomicznym, który chce podawać swoim gościom świeżą i aromatyczną kawę przygotowaną w ciśnieniowym ekspresie kolbowym, nie może zabraknąć tego narzędzia. Tamper będzie niezastąpioną częścią wyposażenia każdej kawiarni, cukierni oraz baru hotelowego. Czerwony uchwyt do Tampera 7 cm BarEq T-JF24C jest dystrybuowany na terenie Polski przez firmę Tomgast, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki. Pasuje do podstaw T-JF23S i T-JF23A.
Czerwony uchwyt do tampera 7 cm | BAREQ, T-JF24C - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Czerwony uchwyt do tampera 7 cm | BAREQ, T-JF24C - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny