Cena netto:
119,97 zł 133,30 zł 133,30 zł
Cena brutto:
147,56 zł 163,96 zł 163,96 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 57 mm
materiał: aluminium

Tamper z aluminium 5,8 cm | BAREQ, Motta - Opis:

Tamper motta o średnicy 5,8 cm marki BarEq jest wykonany z wysokiej jakości aluminium. BarEq to marka oferująca specjalistyczne wyposażenia barów oraz kawiarni, które sprawdzą się również w użytku domowym. Bariści wykorzystują różne metody ubijania zmielonej kawy, jedni wyrównują jej poziom korzystając jedynie z wagi samego tampera, a drudzy wykorzystując nacisk. W każdym lokalu gastronomicznym, który chce podawać swoim gościom świeżą i aromatyczną kawę przygotowaną w ciśnieniowym ekspresie kolbowym, nie może zabraknąć tego narzędzia. Tamper będzie niezastąpioną częścią wyposażenia każdej kawiarni, cukierni oraz baru hotelowego. Tamper motta 5,8 cm BarEq T-CTR0057 jest dystrybuowany na terenie Polski przez firmę Tomgast, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Tamper z aluminium 5,8 cm | BAREQ, Motta - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Tamper z aluminium 5,8 cm | BAREQ, Motta - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny