Maszyna do dozowania lodów rzemieślniczych 13 l/cykl | TELME, Variofill

VARIOFILL


 • 76829,10 zł z VAT 62462,69 zł bez VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 28 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 500 mm
szerokość 650 mm
wysokość 1260 mm
pojemność 15 l
moc całkowita 0.25 kW
napięcie: 230 V
waga 90 kg
wyświetlacz: Tak

Maszyna do dozowania lodów rzemieślniczych 13 l/cykl | TELME, Variofill - Opis

Maszyna do dozowania lodów i produktów żywnościowych Veriofill produkcji włoskiej firmy TELME to urządzenie do dozowania pucharków i kubków lodowych. Posiada sterowanie ręczne lub za pomocą pedału. Szybkość wydawania oraz ciśnienie można regulować w zależności od rodzaju produktu. Możliwe jest użycie produktów o różnej konsystencji. Waga porcji do 1000 g. Urządzenie do dozowania produktów żywnościowych Telme Variofill* wyposażono w cylinder o pojemności 13 l. Automatyczne mycie i prostota obsługi dają gwarancję maksymalnej higieny. Może pracować z lodami, dżemem, rzemieślniczym żelem zawierającym kawałki świeżych i suchych owoców lub inne stałe składniki (maks. 8 mm). Wydajność w przybliżeniu:

 • 680 porcji/h, 50 gr
 • 450 porcji/h, 75 gr
 • 335 porcji/h, 100 gr
 • 220 porcji/h, 150 gr

Maszynę wyposażono w kółka umożliwiające łatwy transport urządzenia. Producent zapewnia zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

Maszyna do dozowania lodów rzemieślniczych 13 l/cykl | TELME, Variofill - Opinie klientów

Maszyna do dozowania lodów rzemieślniczych 13 l/cykl | TELME, Variofill - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Maszyna do dozowania lodów rzemieślniczych 13 l/cykl | TELME, Variofill - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się