Promocja

Bulionówka porcelanowa 380 ml | ISABELL, 388167

388167


  • 9,57 zł z VAT 7,78 zł bez VAT 8,47 zł z VAT 6,89 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 120 mm
wysokość 75 mm
pojemność 0.3 l
materiał: porcelana
element zastawy: bulionówka
kolor: biały
ilość w komplecie 6 szt.
cena za: sztukę

Bulionówka porcelanowa 380 ml | ISABELL, 388167 - Opis

Bulionówka z porcelany o średnicy 12 cm, pojemności 0,38 l, marki Isabell o numerze katalogowym 388167. Okrągły kształt połączony z klasyczną bielą porcelany pozwoli każdemu kucharzowi na wyeksponowanie kunsztu kulinarnego. Biała bulionówka z dwoma uszkami z gładkiej porcelany ze szkliwioną powłoką znajdzie zastosowanie w restauracjach, hotelach, pizzeriach, kawiarniach, domach oraz podczas imprez cateringowych. W opakowaniu zbiorczym znajduje się 6 sztuk. Prezentowana cena dotyczy jednej sztuki. Naczynie można myć w zmywarkach.

Bulionówka porcelanowa 380 ml | ISABELL, 388167 - Opinie klientów

Bulionówka porcelanowa 380 ml | ISABELL, 388167 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Bulionówka porcelanowa 380 ml | ISABELL, 388167 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Bulionówka porcelanowa 380 ml | ISABELL, 388167

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.