Porcelanowy dzbanek do kawy Purity 300 ml | BAUSCHER, Purity

296973


  • 121,16 zł z VAT 98,50 zł bez VAT 117,53 zł z VAT 95,55 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 30 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 123 mm
pojemność 0.3 l
materiał: porcelana
element zastawy: dzbanek
kolor: kremowy
gwarancja na obtłuczenia: Nie
ilość w komplecie 6 szt.
cena za: sztukę

Porcelanowy dzbanek do kawy Purity 300 ml | BAUSCHER, Purity - Opis

Porcelanowy dzbanek do kawy o pojemności 300 ml, niemieckiego producenta Bauscher z linii Purity to najwyższej jakości naczynie, wykonane z wysokogatunkowej białej porcelany z nowatorskiego materiału Noble Bona China. Przepiękny kolor i struktura tej porcelany to połączenie subtelności z tradycyjną wytrzymałością. Klasyczna elegancja z nowatorskim podejściem. Porcelanowy dzbanek do kawy Purity 296973 przeznaczony jest dla najlepszych restauracji, gwiazdkowych hoteli i duże imprezy cateringowe do podawania i ekspozycji dań w najwspanialszej oprawie .Idealny również jako prezent ślubny! Porcelanowy dzbanek do kawy 300 ml dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem. Towar sprzedawany jest w opakowaniach po 6 sztuk. Cena za 1 sztukę.

Porcelanowy dzbanek do kawy Purity 300 ml | BAUSCHER, Purity - Opinie klientów

Porcelanowy dzbanek do kawy Purity 300 ml | BAUSCHER, Purity - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Porcelanowy dzbanek do kawy Purity 300 ml | BAUSCHER, Purity - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Porcelanowy dzbanek do kawy Purity 300 ml | BAUSCHER, Purity

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.