Cena netto: 13,95 zł
Cena brutto: 17,16 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
kolor: czerwony
kod EAN: 8029859007307

Nóż kuchenny - CUTTER9 | MARTELLATO, Bread Cutters - Opis:

Nóż kuchenny CUTTER9 to produkt włoskiej firmy Martellato stworzony z myślą o klientach profesjonalnych, jak również indywidualnych. Do stworzenia noża użyto najwyższej jakości stali, która nadaje się do czyszczenia w zmywarkach. Artykuł posiada elegancką, ergonomiczną, czerwoną rączkę, która jest również antypoślizgowa. Nóż kuchenny CUTTER9 idealnie sprawdzi się do krojenia wszelakich artykułów spożywczych, jak również wyrobów cukierniczych i piekarniczych.
Nóż kuchenny - CUTTER9 | MARTELLATO, Bread Cutters - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Nóż kuchenny - CUTTER9 | MARTELLATO, Bread Cutters - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny