Łyżka do sałat 238 mm | PINTI1929, Pitagora

305395


  • 25,83 zł z VAT 21,00 zł bez VAT 25,06 zł z VAT 20,37 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 14 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 238 mm
materiał: stal nierdzewna
gatunek stali nierdzewnej: 18/10
element zestawu sztućców: łyżka
ilość w komplecie 12 szt.
cena za: sztukę

Łyżka do sałat 238 mm | PINTI1929, Pitagora - Opis

Łyżka do sałat o długości 238 mm włoskiego producenta Pinti 1929 to reprezentant kolekcji Pitagora. Klasyczna seria sztućców z profilowaną rączką znajdzie uznanie na każdym stole. Łyżka do sałat ze stali nierdzewnej jest skierowana do restauracji i hoteli oraz do klubów, barów i lokali cateringowych. Świetnie sprawdzi się do codziennego użytku w gospodarstwie domowym. Łyżka do sałat Pitagora 238 mm 305395 dystrybuowana jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.

Łyżka do sałat 238 mm | PINTI1929, Pitagora - Opinie klientów

Łyżka do sałat 238 mm | PINTI1929, Pitagora - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Łyżka do sałat 238 mm | PINTI1929, Pitagora - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Łyżka do sałat 238 mm | PINTI1929, Pitagora

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.