Nowość Promocja

Pokrywa okrągła o średnicy 24 cm | APS, 11052

11052


 • 27,30 zł z VAT 22,21 zł bez VAT 21,84 zł z VAT 17,77 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  21,84 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 75 mm
średnica 240 mm
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: przeźroczysty
kształt: okrągły

Pokrywa okrągła o średnicy 24 cm | APS, 11052 - Opis

Pokrywa okrągła wykonana z przezroczystego tworzywa sztucznego. Produkt sprawdzi się jako uzupełnienie tacy wypełnionych drobnymi przekąskami, przystawkami oraz wypiekami. Jej konstrukcja zapewnia łatwy dostęp i szybkie zamknięcie, aby utrzymać świeżość serwowanych potraw. Pokrywa uniwersalna o numerze katalogowym 11053 ma średnicę 28 cm i wysokość 7,5 cm. Osłona znajdzie zastosowanie cukierniach, w witrynach sklepowych, restauracjach, hotelowych bufetach, podczas imprez cateringowych i plenerowych jako świetne uzupełnienie stołu szwedzkiego lub bufetu śniadaniowego. Ze względu na swoją trwałość i wytrzymałość doskonale nadaje się do użytku przez firmy cateringowe i wypożyczalnie sprzętu i naczyń gastronomicznych. Osłonę można myć w profesjonalnych zmywarkach. Odpowiednia do sztaplowania. Pokrywa pasuje do tac/koszyków o średnicy: 22,5 – 23 cm.

Pokrywa okrągła o średnicy 24 cm | APS, 11052 - Opinie klientów

Pokrywa okrągła o średnicy 24 cm | APS, 11052 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Pokrywa okrągła o średnicy 24 cm | APS, 11052 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Pokrywa okrągła o średnicy 24 cm | APS, 11052