Nowość Promocja

Półmisek z czarnej melaminy 53 x 32,5 cm | APS, Nero

85067


  • 185,54 zł z VAT 150,84 zł bez VAT 148,43 zł z VAT 120,67 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

rozmiar GN: GN 1/1 (530x325 mm)
długość 530 mm
szerokość 325 mm
wysokość 25 mm
materiał: melamina
kolor: czarny
kształt: prostokątny

Półmisek z czarnej melaminy 53 x 32,5 cm | APS, Nero - Opis

Półmisek z melaminy produkcji firmy APS, o indeksie 85067 to wyrób należący do linii Nero, stworzony z niezawodnej oraz elegancko wyglądającej melaminy, która dzięki swojej fakturze bywa często porównywana z porcelaną. Produkt, który harmonicznie współgra z wystrojem oraz wyposażeniem każdego wnętrza restauracji, hotelu, sali bankietowej czy bufetu do serwowania i ekspozycji sałatek, zimnych płyt, owoców, oraz innych produktów spożywczych. Pólmiski można sztaplować i myć w zmywarce.

Półmisek z czarnej melaminy 53 x 32,5 cm | APS, Nero - Opinie klientów

Półmisek z czarnej melaminy 53 x 32,5 cm | APS, Nero - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Półmisek z czarnej melaminy 53 x 32,5 cm | APS, Nero - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Półmisek z czarnej melaminy 53 x 32,5 cm | APS, Nero

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.