Promocja

Łyżka Lotus do sferyfikacji o długości 20,5 cm | 100%CHEF, AB-1162

AB-1162


  • 24,60 zł z VAT 20,00 zł bez VAT 20,66 zł z VAT 16,80 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 205 mm
materiał: stal nierdzewna
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Łyżka Lotus do sferyfikacji o długości 20,5 cm | 100%CHEF, AB-1162 - Opis

Łyżka Lotus o długości 20,5 cm wykonana ze stali nierdzewnej od 100%Chef z specjalnymi otworami odcedzającymi. Idealna do nabierania i przemieszczania kropel stworzonych podczas sferyfikacji. Niezbędne narzędzie w restauracjach i bistrach gdzie pracuje się z kuchnią fusion oraz kuchnią molekularną. Łyżka Lotus AB-1162 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie profesjonalnego wyposażenia restauracyjnego i cateringowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.

Łyżka Lotus do sferyfikacji o długości 20,5 cm | 100%CHEF, AB-1162 - Opinie klientów

Łyżka Lotus do sferyfikacji o długości 20,5 cm | 100%CHEF, AB-1162 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Łyżka Lotus do sferyfikacji o długości 20,5 cm | 100%CHEF, AB-1162 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Łyżka Lotus do sferyfikacji o długości 20,5 cm | 100%CHEF, AB-1162

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.