Promocja

Talerz płaski z porcelany, bardzo szeroki, kwadratowy rant 21 x 21 cm | ALCHEMY, Ambience

293121


  • 103,94 zł z VAT 84,50 zł bez VAT 100,82 zł z VAT 81,97 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 30 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

szerokość 210 mm
wysokość 210 mm
materiał: porcelana
element zastawy: talerz
kolor: kremowy
gwarancja na obtłuczenia: Nie
ilość w komplecie 6 szt.
cena za: sztukę

Talerz płaski z porcelany, bardzo szeroki, kwadratowy rant 21 x 21 cm | ALCHEMY, Ambience - Opis

Porcelanowy talerz płaski z kwadratowym, bardzo szerokim rantem o wymiarach 21 × 21 cm, firmy Alchemy z serii Ambience to przedstawiciel lekkiej, cienkiej, prostej w designu wysokiej jakości białej porcelany. Prostota i minimalizm eksponuje fakturę i kolor podawanych na niej dań. Klasyka w najlepszym stylu. Talerz płaski Ambience o wymiarach 210 × 210 mm mm, z szerokim, kwadratowym i gładkim rantem skierowany jest do każdej restauracji i każdego hotelu chcących serwować potrawy w prostej lecz nieoczywistej formie. Idealny jest także na bale i imprezy cateringowe, jak również na prezent ślubny lub urodzinowy. Talerz płaski z szerokim, kwadratowym, bardzo szerokim rantem Ambience 293121 dystrybuowany jest przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem. Pakowany jest po 6 sztuk. Cena za 1 sztukę.

Talerz płaski z porcelany, bardzo szeroki, kwadratowy rant 21 x 21 cm | ALCHEMY, Ambience - Opinie klientów

Talerz płaski z porcelany, bardzo szeroki, kwadratowy rant 21 x 21 cm | ALCHEMY, Ambience - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Talerz płaski z porcelany, bardzo szeroki, kwadratowy rant 21 x 21 cm | ALCHEMY, Ambience - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Talerz płaski z porcelany, bardzo szeroki, kwadratowy rant 21 x 21 cm | ALCHEMY, Ambience

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.