Nowość Promocja

Dzbanek biały, 0,6 l | RAK, Apped

R-SWJG60-6


  • 75,03 zł z VAT 61,00 zł bez VAT 72,78 zł z VAT 59,17 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 185 mm
pojemność 0.6 l
materiał: porcelana
element zastawy: dzbanek
kolor: biały
ilość w komplecie 6 szt.
cena za: sztukę

Dzbanek biały, 0,6 l | RAK, Apped - Opis

Dzbanek o pojemności 600 ml z linii Apped, produkcji firmy RAK z Emiratów Arabskich to kolejny przedstawiciel prostego, nowoczesnego stylu. Klasyczny, opływowy kształt i biały kolor nada elegancji całemu stołu. Wykonany jest z 100% bezołowiowego, naturalnego surowca z wykorzystaniem wysokiej zawartości tlenku gliny. To wszystko sprawia, że powierzchnia jest odporna na absorpcję wody, tłuszczów, zapachów i bakterii. Dzbanek Apped R-APRFP30-6 idealnie nada się do serwowania wina, oliwy, sosu, wody i wielu innych płynnych przypraw czy napojów. Dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia stołu oraz bufetu w obiektach restauracyjnych oraz hotelowych. Towar sprzedawany jest po 6 sztuk. Cena netto za 1 sztukę.

Dzbanek biały, 0,6 l | RAK, Apped - Opinie klientów

Dzbanek biały, 0,6 l | RAK, Apped - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Dzbanek biały, 0,6 l | RAK, Apped - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Dzbanek biały, 0,6 l | RAK, Apped

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.