Promocja

Silikonowa mata do ciastek 30x17,6 cm, 6 muffinów 72x30 mm | DE BUYER, Moul'flex

D-1962-01


  • 88,34 zł z VAT 71,82 zł bez VAT 85,69 zł z VAT 69,67 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 300 mm
szerokość 175 mm
temperatura minimalna -40 °C
temperatura maksymalna 300 °C
ilość pól 6 szt.
materiał: silikon
wymiary ciastka: 72 x 30 mm

Silikonowa mata do ciastek 30x17,6 cm, 6 muffinów 72x30 mm | DE BUYER, Moul'flex - Opis

Silikonowa mata do ciastek 30×17,6 cm, 6 muffinów 72×30 mm produkcji francuskiej firmy De Buyer to przedstawiciel kolekcji Moul’flex wykonana z platynowego silikonu w czarnym kolorze. Przystosowana do pracy w temperaturze od od -40˚C do +280˚C. Przystosowana do produkcji ciasteczek w kształcie muffinek. Ilość sztuk – 6. Silikonowa forma do ciastek De Buyer Moul’flex przeznaczona jest dla cukierni, piekarni, restauracji, firm cateringowych oraz lokali gastronomicznych serwujących słodkie specjały oraz monoporcje.Bez przeszkód znajdzie zastosowanie również w gospodarstwie domowym każdego miłośnika wypieków. Silikonowa mata do ciastek Moul’flex 300 mm D-1962-01 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę Tom-Gast, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cukierniczo-cateringowego. Forma pakowana pojedynczo. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.

Silikonowa mata do ciastek 30x17,6 cm, 6 muffinów 72x30 mm | DE BUYER, Moul'flex - Opinie klientów

Silikonowa mata do ciastek 30x17,6 cm, 6 muffinów 72x30 mm | DE BUYER, Moul'flex - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Silikonowa mata do ciastek 30x17,6 cm, 6 muffinów 72x30 mm | DE BUYER, Moul'flex - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Silikonowa mata do ciastek 30x17,6 cm, 6 muffinów 72x30 mm | DE BUYER, Moul'flex

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się