Kubek jednorazowy 400 ml, biodegradowalny, przezroczysty, 50 szt. PLA | ALCAS, BioHappy

059101140-50


  • 38,45 zł z VAT 31,28 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 20 szt. lub więcej

Informacje

wysokość 115 mm
średnica 85 mm
pojemność 0.4 l
kolor: przeźroczysty
ilość w komplecie 50 szt.
cena za: komplet

Kubek jednorazowy 400 ml, biodegradowalny, przezroczysty, 50 szt. PLA | ALCAS, BioHappy - Opis

Ekologiczny kubek jednorazowy 400 ml, biodegradowalny przezroczysty, pakowany w opakowaniach zbiorczych po 50 sztuk. Kubki do schłodzonych napojów, granit i jogurtów 059/14, produkcji włoskiej firmy Alcas są w pełni kompostowalne a ich naturalna dezintegracja, może sama w sobie pomagać w rozwoju roślin i drzew. Kompostowalność to zdolność materiału do przekształcenia w kompost w procesie kompostowania. Dojrzały kompost przypomina żyzną glebę a jego bogactwo w substancje organiczne umożliwia stosowanie go jako nawóz. Kubki z bioplastiku są doskonałe dla lodziarni, cukierni, barów oraz innych punktów oferujących chłodne i zmrożone napoje do spożycia konsumenckiego. Cena za 50 szt. kubków. Zapytaj obsługi sklepu – możliwość kupna także na sztuki.

Kubek jednorazowy 400 ml, biodegradowalny, przezroczysty, 50 szt. PLA | ALCAS, BioHappy - Opinie klientów

Kubek jednorazowy 400 ml, biodegradowalny, przezroczysty, 50 szt. PLA | ALCAS, BioHappy - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Kubek jednorazowy 400 ml, biodegradowalny, przezroczysty, 50 szt. PLA | ALCAS, BioHappy - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Kubek jednorazowy 400 ml, biodegradowalny, przezroczysty, 50 szt. PLA | ALCAS, BioHappy

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się