Nowość

Pucharek na lody, desery i jogurty 400 ml, biodegradowalny, przezroczysty, 50 szt. PLA | ALCAS, BioHappy

145012070-50


  • 56,36 zł z VAT 45,81 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 58 mm
średnica 125 mm
pojemność 0.4 l
kolor: biały
ilość w komplecie 50 szt.
cena za: komplet

Pucharek na lody, desery i jogurty 400 ml, biodegradowalny, przezroczysty, 50 szt. PLA | ALCAS, BioHappy - Opis

Ekologiczny pucharek na lody, desery i jogurty 400 ml, biodegradowalny w kolorze przezroczysto-białym, pakowany w opakowaniach zbiorczych po 50 sztuk. Pucharek do lodów 145/7, produkcji włoskiej firmy Alcas jest w pełni kompostowalny a jego naturalna dezintegracja, może sama w sobie pomagać w rozwoju roślin i drzew. Kompostowalność to zdolność materiału do przekształcenia w kompost w procesie kompostowania. Dojrzały kompost przypomina żyzną glebę a jego bogactwo w substancje organiczne umożliwia stosowanie go jako nawóz. Miseczka z bioplastiku jest doskonała dla lodziarni, cukierni oraz innych punktów oferujących sprzedaż lodów do spożycia konsumenckiego. Cena za 50 szt. pucharków. Zapytaj obsługi sklepu – możliwość kupna także na sztuki.

Pucharek na lody, desery i jogurty 400 ml, biodegradowalny, przezroczysty, 50 szt. PLA | ALCAS, BioHappy - Opinie klientów

Pucharek na lody, desery i jogurty 400 ml, biodegradowalny, przezroczysty, 50 szt. PLA | ALCAS, BioHappy - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Pucharek na lody, desery i jogurty 400 ml, biodegradowalny, przezroczysty, 50 szt. PLA | ALCAS, BioHappy - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.