Nowość

Tacka na ciasta i desery z białego tworzywa 40x30 cm Ceremony | ALCAS, 114/1

114092010


  • 17,11 zł z VAT 13,91 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 20 szt. lub więcej

Informacje

długość 300 mm
szerokość 400 mm
wysokość 18 mm
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: biały
ilość w komplecie 1 szt.
cena za: sztukę

Tacka na ciasta i desery z białego tworzywa 40x30 cm Ceremony | ALCAS, 114/1 - Opis

Tacka na ciasta i desery z białego tworzywa 40×30 cm Ceremony to prostokątna taca o nowoczesnym wzornictwie i produkcji włoskiej firmy Alcas, wykonana z białego plastiku. Produkt doskonały dla lodziarni, cukierni oraz innych punktów oferujących sprzedaż ciast oraz deserów do spożycia konsumenckiego. Tacka idealnie nadaje się także do ekspozycji produktów cukierniczych w witrynach a także do użytku domowego. Cena za 1 szt. tacki.

Tacka na ciasta i desery z białego tworzywa 40x30 cm Ceremony | ALCAS, 114/1 - Opinie klientów

Tacka na ciasta i desery z białego tworzywa 40x30 cm Ceremony | ALCAS, 114/1 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Tacka na ciasta i desery z białego tworzywa 40x30 cm Ceremony | ALCAS, 114/1 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.