Nowość Promocja

Szpatułka silikonowa, cukiernicza 250 mm | SILIKOMART, SPS

70.101.87.0002


 • 41,73 zł z VAT 33,91 zł bez VAT 40,49 zł z VAT 32,90 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  40,49 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 25 mm
szerokość 250 mm
wysokość 15 mm
materiał: silikon

Szpatułka silikonowa, cukiernicza 250 mm | SILIKOMART, SPS - Opis

Silikonowa szpatułka SPS o długości 250 mm produkcji włoskiej firmy Silikomart to artykuł, który znajdzie swoje zastosowanie w każdej kuchni – zarówno domowej, pełnej słodkiej wypieków, jak również w pracowniach profesjonalnych punktów cukierniczych. Szpatułka posiada elastyczną, gładką część roboczą, która idealnie sprawdzi się przy rozprowadzaniu czekolady oraz wyrównywaniu lukrów, polew, kremów na tortach, ciastach i deserach. Szpatułka cukiernicza 70.101.87.0002 wykonana jest z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.

Szpatułka silikonowa, cukiernicza 250 mm | SILIKOMART, SPS - Opinie klientów

Szpatułka silikonowa, cukiernicza 250 mm | SILIKOMART, SPS - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Szpatułka silikonowa, cukiernicza 250 mm | SILIKOMART, SPS - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Szpatułka silikonowa, cukiernicza 250 mm | SILIKOMART, SPS