Pojemnik termoizolacyjny – cateringowy 100 l | HENDI, 707999

707999


  • 630,99 zł z VAT 513,00 zł bez VAT 567,89 zł z VAT 461,70 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

pojemność 100 l
wysokość 660 mm
długość 635 mm
szerokość 465 mm
materiał: polipropylen
rozmiar GN: GN 1/1 (530x325 mm)
szerokość komory 550 mm
wysokość komory 335 mm

Pojemnik termoizolacyjny – cateringowy 100 l | HENDI, 707999 - Opis

Profesjonalny cateringowy pojemnik termoizolacyjny o numerze katalogowym 707999, produkcji znanej i cenionej przez profesjonalistów oraz szefów kuchni na całym świecie firmy Hendi, oferującej kompleksowe wyposażenie gastronomiczne, o pojemności 100 litrów, długości 63,5 centymetra, wysokości 66 centymetrów oraz szerokości 46,5 centymetra. Wykonany został z ultralekkiego tworzywa odpornego na wysokie temperatury i doskonale zachowującego ciepło. Posiada trzy pary prowadnic oraz specjalne perforacje dzięki którym może być piętrowany. W komorze znajduje się również 8 półek na pojemniki lub tace GN 1/1, rozmieszczonych w odległości 6,1 centymetra. Zaokrąglone narożniki umożliwiają łatwy i bezpieczny transport. Doskonale sprawdzi się w każdej firmie cateringowej, pizzerii czy restauracji oferującej dania na wynos.

Pojemnik termoizolacyjny – cateringowy 100 l | HENDI, 707999 - Opinie klientów

Pojemnik termoizolacyjny – cateringowy 100 l | HENDI, 707999 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Pojemnik termoizolacyjny – cateringowy 100 l | HENDI, 707999 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.