Nowość Promocja

Opakowanie ozdobne na 12 szt. makaroników, kolor jasno zielony | SILIKOMART, Macado 12

72.352.62.0000-1


 • 8,88 zł z VAT 7,22 zł bez VAT 8,61 zł z VAT 6,99 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  8,61 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 20 szt. lub więcej

Informacje

materiał: tworzywo sztuczne
kolor: seledynowy
pokrywa w komplecie: Tak

Opakowanie ozdobne na 12 szt. makaroników, kolor jasno zielony | SILIKOMART, Macado 12 - Opis

Opakowanie ozdobne na makaroniki w kolorze jasno zielonym, produkcji SILIKOMART z serii Fluo Green Macado 12. Pudełko idealne do transportu, przechowywania i ekspozycji 12 sztuk makaroników lub pralin o średnicy 5 cm. Każde ciasteczko jest oddzielone specjalną przegródką z tworzywa. Opakowanie wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego – podstawa w kolorze jasno zielonym nakrywana przeźroczystą hermetyczną pokrywką, którą można mocować także za pomocą kleju, taśmy lub dowolnego materiału dekoracyjnego zwykle stosowanego w cukiernictwie. Pudełko na makaroniki 72.352.62.0000 zaprojektowane jest pod normę piekarniczą – w standardowym rozmiarze 60×40 cm mieści się 10 opakowań Macado 12. Cena za 1 szt. pudełka. Dostępne także w ekonomicznych opakowaniach zbiorczych po 48 szt.

Opakowanie ozdobne na 12 szt. makaroników, kolor jasno zielony | SILIKOMART, Macado 12 - Opinie klientów

Opakowanie ozdobne na 12 szt. makaroników, kolor jasno zielony | SILIKOMART, Macado 12 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Opakowanie ozdobne na 12 szt. makaroników, kolor jasno zielony | SILIKOMART, Macado 12 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Opakowanie ozdobne na 12 szt. makaroników, kolor jasno zielony | SILIKOMART, Macado 12