Nowość Promocja

Półmisek prostokątny, czarny 32,5 x 17,6 cm | RAK, Shared

R-NFSHREP32-6


  • 132,84 zł z VAT 108,00 zł bez VAT 126,20 zł z VAT 102,60 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 325 mm
szerokość 176 mm
wysokość 15 mm
materiał: porcelana
element zastawy: półmisek
kolor: czarny
ilość w komplecie 6 szt.
cena za: sztukę
kształt: prostokątny

Półmisek prostokątny, czarny 32,5 x 17,6 cm | RAK, Shared - Opis

Półmisek płaski, prostokątny o wymiarach 32,5 × 17,6 cm, z linii Shared, produkcji firmy RAK z Emiratów Arabskich to kolejny przedstawiciel prostego, nowoczesnego stylu. Prosty kształt, ryflowana powierzchnia i czarny kolor nada oryginalności dekoracji całego stołu. Wykonany jest z 100% bezołowiowego, naturalnego surowca z wykorzystaniem wysokiej zawartości tlenku gliny. To wszystko sprawia, że powierzchnia jest odporna na absorpcję wody, tłuszczów, zapachów i bakterii. Półmisek Shared R-NFSHREP32-6 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia stołu oraz bufetu w obiektach restauracyjnych oraz hotelowych. Towar sprzedawany jest po 6 sztuk. Cena netto za 1 sztukę.

Półmisek prostokątny, czarny 32,5 x 17,6 cm | RAK, Shared - Opinie klientów

Półmisek prostokątny, czarny 32,5 x 17,6 cm | RAK, Shared - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Półmisek prostokątny, czarny 32,5 x 17,6 cm | RAK, Shared - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Półmisek prostokątny, czarny 32,5 x 17,6 cm | RAK, Shared

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.