Nowość Promocja

Spodek owalny 18 x 11,1 cm, cynamon | REVOL, Caractere

RV-654002-4


  • 75,03 zł z VAT 61,00 zł bez VAT 71,28 zł z VAT 57,95 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 180 mm
szerokość 111 mm
wysokość 15 mm
materiał: porcelana
element zastawy: spodek
kolor: brązowy
ilość w komplecie 4 szt.
cena za: sztukę
kształt: owalny

Spodek owalny 18 x 11,1 cm, cynamon | REVOL, Caractere - Opis

Spodek owalny w kolorze brązowym, przez producenta określanym jako „cinnamon”, który pasuje do filiżanek bez uszka marki Revol i dowolnie ze sobą zestawiać kolorystycznie. Naczynie należy do kolekcji Caractere i również jest produktem francuskiej firmy Revol, która od ponad 250 lat wytwarza doskonałą porcelanę kulinarną. Revol łączy doświadczenie ze świeżym podejściem do projektowania tworząc naczynia funkcjonalne i zachwycające swoimi kształtami, o wysokiej wytrzymałości mechanicznej oraz termicznej. Naczynia z kolekcji Caractere posiadają minimalistyczny design. Restauracjach, hotelach, kawiarniach, cukierniach, bufetach czy na spotkaniach towarzyskich. Spodek Caractere RV-654002-4 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym i oficjalnym partnerem oraz przedstawicielem w segmencie wyposażenia stołu w profesjonalnych obiektach gastronomicznych: restauracyjnych, hotelowych oraz w branży cateringowej. Naczynie pakowane po 4 sztuki. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.

Spodek owalny 18 x 11,1 cm, cynamon | REVOL, Caractere - Opinie klientów

Spodek owalny 18 x 11,1 cm, cynamon | REVOL, Caractere - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Spodek owalny 18 x 11,1 cm, cynamon | REVOL, Caractere - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Spodek owalny 18 x 11,1 cm, cynamon | REVOL, Caractere

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.